Welcome, Guest! Registration RSS

My site

Saturday, 2019-05-25
Main » 2010 » July » 16 » Jol do të marrë nën drejtim Fulhamin?
12:22 PM
Jol do të marrë nën drejtim Fulhamin?

Trajneri i Ajaxit, Martin Jol, është emri i ri i cili përflitet se mund të marrë nën drejtim ekipin e Fulhamit.
Daily Mail shkruan se Fulhmi, i cili është në kërkim në një trajneri të ri pas largimit të Roy Hodgson në drejtim të Liverpoolit, ka reshtuar ish-menaxherin e Tottenhamit, Martin Jol, mbi ish-menaxherin e Manchester Cityt, Sven-Goran Eriksson, në listën e opsioneve.
Dy nga favoritët tjerë, përzgjedhësi i Zvicrës, Ottmar Hitzfeld dhe ai i SHBA-ve, Bob Bradley, që të dy duken ngurues për të marrë këtë angazhim, andaj zgjidhja pritet të bëhet mes Eriksson dhe Jol.
Category: Sport | Views: 570 | Added by: bannqe | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: