Welcome, Guest! Registration RSS

My site

Saturday, 2019-05-25
Main » 2010 » July » 16 » Chelsea kërkon sërish Torres
10:51 AM
Chelsea kërkon sërish Torres

Chelsea po përgatit ofensivën për të marrë në "Stamford Bridge” sulmuesin spanjoll Fernando Torres, pronë e skuadrës së Liverpool.
Sipas "Daily Mail”, klubi londinez e dëshiron me cdo kusht "El Nino”-n edhe pse ai është dëmtuar dhe do të rekuperohet për dy javë. Tekniku i "The Reds”, Roy Hodgson do udhëtojë deri në Spanjë për të diskutuar personalisht me sulmuesin, i cili e ka në duart e tij të ardhmen.

Sulmuesi spanjoll vlerësohet 60 milionë euro, shifër të cilën Abramovich mund ta zhbllokojë për të plotësuar dëshirën e trajnerit italian, Carlo Ancelotti. 
Category: Sport | Views: 563 | Added by: bannqe | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: