Welcome, Guest! Registration RSS

My site

Monday, 2018-02-26
Main » 2010 » July » 18 » Bruce: Cana na befasoi
3:44 PM
Bruce: Cana na befasoi

Londër, 18 korrik - Trajneri i skuadrës angleze Sunderland, Steve Bruce, pranon se vendimi i mesfushorit kosovar Lorik Cana për t'u transferuar në Galatasaray e kishte zënë atë dhe krerët e klubit në befasi.


"Kjo gjë erdhi nga asgjëja. Por unë në punën time si trajner, kurrë nuk kam dashur të mbaj një lojtar të pakënaqur. Ai ka dashur të shkojë e të luajë në Turqi. Të jetë më afër Shqipërisë. Kështu të paktën na është arsyetuar ai", ka thënë Steve Bruce për "BreakingNews.ie".

Category: Sport | Views: 431 | Added by: bannqe | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: