Welcome, Guest! Registration RSS

My site

Saturday, 2018-10-20
Main » 2010 » July » 18 » Aksidenti tragjik, identifikohen 12 viktima
9:03 AM
Aksidenti tragjik, identifikohen 12 viktima

Identifikohen 12 prej viktimave të aksidentit të sotëm, kur një autobus udhëtarësh doli nga rruga dhe perfundoi në humnerë, pranë fshatit Domen në zonën e Fushë-Arrëzit.


Ata janë:

Arben Mustafa
Lavdie Mustafa 40 vjeç
Merlinda Mustafa 15 vjeç
Fran Paloka 22 vjeç
Gjovalin Peraj 15 vjeç
Zef Marku 40 vjeç
Arben Marku 12 vjeç
Paulin Gjoni 22 vjeç
Martina Lleshi 35 vjeç
Alma Marku 38 vjeç
Mimoza Hasani 11 vjeç
Prend Dyzeni 30 vjeç
Marie Gjoni 40 vjeç
Albiona Marku 8 vjeç


Në vendin e aksidentit është krijuar një shtab emergjence. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit./top-channel/prishtinaWEB/
Category: Lajme | Views: 442 | Added by: bannqe | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: